YC124-FR-1310KL
MFR.Part #
YC124-FR-1310KL
JLCPCB Part #
C5838461
Description
10kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS