YC124-FR-07909RL
MFR.Part #
YC124-FR-07909RL
JLCPCB Part #
C854858
Description
4 62.5mW 8 909Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS