YC124-FR-07750KL
MFR.Part #
YC124-FR-07750KL
JLCPCB Part #
C854850
Description
4 62.5mW 750kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS