YC124-FR-07732RL
MFR.Part #
YC124-FR-07732RL
JLCPCB Part #
C854849
Description
4 62.5mW 732Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS