YC124-FR-076K8L
MFR.Part #
YC124-FR-076K8L
JLCPCB Part #
C728753
Description
4 6.8kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS