YC124-FR-0751KL
MFR.Part #
YC124-FR-0751KL
JLCPCB Part #
C728744
Description
4 51kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS