YC124-FR-0742R2L
MFR.Part #
YC124-FR-0742R2L
JLCPCB Part #
C7417674
Description
4 42.2Ω 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS