YC124-FR-073K92L
MFR.Part #
YC124-FR-073K92L
JLCPCB Part #
C6014975
Description
3.92kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS