YC124-FR-073K3L
MFR.Part #
YC124-FR-073K3L
JLCPCB Part #
C728734
Description
3.3kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS