YC124-FR-073K16L
MFR.Part #
YC124-FR-073K16L
JLCPCB Part #
C6338071
Description
3.16kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS