YC124-FR-0739R2L
MFR.Part #
YC124-FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C854815
Description
39.2Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS