YC124-FR-072K7L
MFR.Part #
YC124-FR-072K7L
JLCPCB Part #
C854803
Description
2.7kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS