YC122-JR-078R2L
MFR.Part #
YC122-JR-078R2L
JLCPCB Part #
C6939232
Description
2 4 62.5mW 8.2Ω ±250ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS