YC122-JR-07390RL
MFR.Part #
YC122-JR-07390RL
JLCPCB Part #
C7130353
Description
2 390Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS