YC122-JR-07100RL
MFR.Part #
YC122-JR-07100RL
JLCPCB Part #
C326948
Description
100Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS