YC104-JR-078K2L
MFR.Part #
YC104-JR-078K2L
JLCPCB Part #
C854680
Description
31mW 4 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS