YC104-JR-07220KL
MFR.Part #
YC104-JR-07220KL
JLCPCB Part #
C854658
Description
220kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS