YC104-JR-07150KL
MFR.Part #
YC104-JR-07150KL
JLCPCB Part #
C6338050
Description
150kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS