YC102-JR-07910KL
MFR.Part #
YC102-JR-07910KL
JLCPCB Part #
C6338044
Description
2 31mW 4 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS