YC102-JR-0775KL
MFR.Part #
YC102-JR-0775KL
JLCPCB Part #
C1733729
Description
2 31.25mW 4 75kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS