YC102-JR-07750KL
MFR.Part #
YC102-JR-07750KL
JLCPCB Part #
C1733733
Description
2 31.25mW 4 750kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS