YC102-JR-0751KL
MFR.Part #
YC102-JR-0751KL
JLCPCB Part #
C1733875
Description
2 31.25mW 4 51kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS