YC102-JR-074K7L
MFR.Part #
YC102-JR-074K7L
JLCPCB Part #
C1738466
Description
2 31.25mW 4 4.7kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS