YC102-JR-0743KL
MFR.Part #
YC102-JR-0743KL
JLCPCB Part #
C1738577
Description
2 31.25mW 4 43kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS