YC102-JR-07130RL
MFR.Part #
YC102-JR-07130RL
JLCPCB Part #
C1733647
Description
130Ω 2 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS