YC102-JR-07120RL
MFR.Part #
YC102-JR-07120RL
JLCPCB Part #
C1733565
Description
120Ω 2 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS