VT1206BRB07750KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
VT1206BRB07750KL
JLCPCB Part #
C20167200
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS