TR1206NR-0756KL
MFR.Part #
TR1206NR-0756KL
JLCPCB Part #
C20167192
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS