TR1206NR-071K5L
MFR.Part #
TR1206NR-071K5L
JLCPCB Part #
C7365244
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS