TR1206NR-0718KL
MFR.Part #
TR1206NR-0718KL
JLCPCB Part #
C6560762
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS