TR1206KR-0739KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR1206KR-0739KL
JLCPCB Part #
C7402111
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS