TR1206KR-0716KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR1206KR-0716KL
JLCPCB Part #
C5803088
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS