TR1206KR-07120KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR1206KR-07120KL
JLCPCB Part #
C6289739
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS