TR0805NR-075K1L
MFR.Part #
TR0805NR-075K1L
JLCPCB Part #
C6339408
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS