TR0805NR-071K5L
MFR.Part #
TR0805NR-071K5L
JLCPCB Part #
C20167144
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS