TR0805NR-0710KL
MFR.Part #
TR0805NR-0710KL
JLCPCB Part #
C20167136
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS