TR0805MR-073K9L
MFR.Part #
TR0805MR-073K9L
JLCPCB Part #
C5987264
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS