TR0805MR-07330KL
MFR.Part #
TR0805MR-07330KL
JLCPCB Part #
C7365212
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS