TR0805MR-07220RL
MFR.Part #
TR0805MR-07220RL
JLCPCB Part #
C7073677
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS