TR0805KR-075K6L
MFR.Part #
TR0805KR-075K6L
JLCPCB Part #
C5965968
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS