TR0603MR-0747RL
MFR.Part #
TR0603MR-0747RL
JLCPCB Part #
C6339399
Description
-20%~0% -55℃~+125℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS