TR0603MR-07360RL
MFR.Part #
TR0603MR-07360RL
JLCPCB Part #
C6289696
Description
-20%~0% -55℃~+125℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS