TR0603MR-0733RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603MR-0733RL
JLCPCB Part #
C5803053
Package
0603
Description
-20%~0% -55℃~+125℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS