TR0603MR-07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603MR-07220RL
JLCPCB Part #
C7125930
Description
-20%~0% -55℃~+125℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS