TR0603KR-079K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603KR-079K1L
JLCPCB Part #
C7365181
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS