TR0603KR-073K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603KR-073K6L
JLCPCB Part #
C5965942
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS