TR0603KR-07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603KR-07220RL
JLCPCB Part #
C20167125
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS