TR0603KR-0718KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603KR-0718KL
JLCPCB Part #
C20167123
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS