TR0603KR-07150RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0603KR-07150RL
JLCPCB Part #
C5965934
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS