TR0402KR-0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0402KR-0722RL
JLCPCB Part #
C7125908
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 22Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS